Obchodně technický pracovník

Přední výrobce laserů a laserových automatizovaných systémů pro průmysl s více jak 25 letým působením na trhu hledá obchodně technického pracovníka pro prodej a propagaci průmyslových laserových systémů

Náplň práce:

  • Komunikace se zákazníky, kontaktování nových zákazníků
  • Podílení se na přípravě propagačních materiálů, prospektů, technických dat a aplikačních listů
  • Příprava nabídek
  • Spolupráce na zabezpečení veletrhů a výstav, účast na nich

Požadujeme:

  • VŠ/SŠ vzdělání technického směru
  • technické myšlení
  • znalost práce na PC
  • samostatnost, sebevědomí, odvahu a komunikativní schopnosti
  • řidičský průkaz skupiny B
  • ochotu cestovat a přímo jednat se zákazníky
  • ochotu učit se novým věcem a vzdělávat se

Nabízíme:

  • zázemí stabilní prosperující společnosti
  • práce ve špičkovém a perspektivním oboru
  • hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou
  • pracoviště v Praze

Pokud Vás nabídka zaujala, zašlete prosím strukturovaný
životopis na e-mail:

MediCom,a.s.Praha
Ženíškova 1647
149 00 Praha 4

Ing. Pavel Valach
Telefon:  +420 271 001 512
Fax:        +420 271 001 515