ALOE LASER MASK

laserové maska ALOE LASER MASK

Profesionální pleťová hydratační gelová maska s extraktem Aloe Vera a provitamínem B5

Unikátní složení pro dokonalou biostimulaci a regeneraci pokožky v kombinaci s biostimulačním laserem

 
 
 

Účinky ALOE LASER MASK

Hojivé účinky biostimulačního softlaseru v péči o pleť jsou v kosmetické praxi široce využívány. Monochromatické a koherentní světlo laseru zvyšuje metabolizmus tkáně, podporuje novostavbu cév a průtok krve, léčí zánětlivá ložiska. Snižuje se svalové napětí, které je jednou z příčin tvorby vrásek. Regenerace buněk se projevuje celkovým omlazením pleti.

ALOE LASER MASK umocňuje efekt laseru v kosmetických aplikacích. Hyperosmotické látky obsažené v masce výrazně snižují rozptyl světla v tkáni a zvyšují její transparentnost. Světlo laseru proniká snáze do hloubky tkáně, zachovává si vysoký stupeň optické koherence a tím i své hojivé účinky.

Extrakt z Aloe Vera obsažený v gelové masce přináší do pokožky výraznou hloubkovou hydrataci. Spolu s provitamínem B5 Panthenolem stimuluje hojivé procesy v tkáni, napomáhá regeneraci, zklidňuje a tonizuje pleť.

Aplikace ALOE LASER MASK

Masku naneste v tenké vrstvě na očištěnou pleť obličeje, krku nebo dekoltu.

Plochu nasviťte červeným světlem biostimulačního laseru o vlnové délce 635 - 670 nm. Doporučená dávka energie laseru je 2 - 4 J/cm2. Doba terapie je závislá na velikosti plochy a výkonu laseru. Pro obličej je zpravidla do 20 minut. Pro větší plochy je výhodné použít automatický skaner MediCom CCM LineScan, který zaručuje rovnoměrné nasvícení plochy bez asistence obsluhy laseru.

Nevstřebané zbytky masky smyjte po aplikaci laseru vlažnou vodou. Následně pleť ošetřete podobně jako u klasické pleťové masky.

Četnost použití ALOE LASER MASK není omezena. Zpravidla se provádí série aplikací 1 až 2 masek týdně.


Prospekty

ALOE LASER MASK

Fotogalerie

Dávkovač 150ml

Odeslat dotaz