Aloe Laser Mask

Profesionální pleťová hydratační gelová maska pro použití se světelnou terapií
Účinky

Účinky ALOE LASER MASK
Hojivé účinky biostimulačního softlaseru v péči o pleť jsou v kosmetické praxi široce využívány. Monochromatické a koherentní světlo laseru zvyšuje metabolizmus tkáně, podporuje novostavbu cév a průtok krve, léčí zánětlivá ložiska. Snižuje se svalové napětí, které je jednou z příčin tvorby vrásek. Regenerace buněk se projevuje celkovým omlazením pleti.

ALOE LASER MASK umocňuje efekt laseru v kosmetických aplikacích. Hyperosmotické látky obsažené v masce výrazně snižují rozptyl světla v tkáni a zvyšují její transparentnost. Světlo laseru proniká snáze do hloubky tkáně, zachovává si vysoký stupeň optické koherence a tím i své hojivé účinky.

Extrakt z Aloe Vera obsažený v gelové masce přináší do pokožky výraznou hloubkovou hydrataci. Spolu s provitamínem B5 Panthenolem stimuluje hojivé procesy v tkáni, napomáhá regeneraci, zklidňuje a tonizuje pleť.

Aplikace

Aplikace ALOE LASER MASK
Masku naneste v tenké vrstvě na očištěnou pleť obličeje, krku nebo dekoltu.

Plochu nasviťte červeným světlem biostimulačního laseru o vlnové délce 635 - 670 nm. Doporučená dávka energie laseru je 2 - 4 J/cm2. Doba terapie je závislá na velikosti plochy a výkonu laseru. Pro obličej je zpravidla do 20 minut. Pro větší plochy je výhodné použít automatický skaner MediCom CCM LineScan, který zaručuje rovnoměrné nasvícení plochy bez asistence obsluhy laseru.

Nevstřebané zbytky masky smyjte po aplikaci laseru vlažnou vodou. Následně pleť ošetřete podobně jako u klasické pleťové masky.

Četnost použití ALOE LASER MASK není omezena. Zpravidla se provádí série aplikací 1 až 2 masek týdně.

Webové stránky určeny pouze odborníkům

Webové stránky Medicom jsou určeny výhradně odborníkům dle zákona č. 40/1995 Sb. o regulaci reklamy ve znění pozdějších předpisů.

Odborník ve smyslu §2a zákona číslo 40/1995 Sb., je osoba oprávněná předepisovat nebo vydávat léčivé přípravky, zdravotnické prostředky nebo diagnostické zdravotnické prostředky in vitro nebo zdravotní služby poskytovat. Pokud osoba, která odborníkem není, vstoupí na tyto webové stránky určené odborníkům, riskuje tím nesprávné porozumění obsahu těchto stránek a z toho plynoucí rizika.

Pokud budete pokračovat na tyto stránky, prohlašujete, že jste:

  • odborníkem ve smyslu zákona číslo 40/1995 Sb.
  • se seznámil/a s definicí pojmu "odborník" dle zákona číslo 40/1995 Sb.
  • se seznámil/a s riziky, kterým se jiná osoba než odborník vystavuje, jestliže vstoupí na stránky určené převáženě pro odborníky