MediCom, a.s. Praha

MediCom, a.s. Praha

Firma MediCom, a.s. Praha od roku 1990 vyvíjí a vyrábí laserové systémy pro průmysl a medicínu. Od roku 1995 je distributorem lékařských přístrojů.

V oblasti průmyslových laserů nasazení laserů a laserových technologií přináší novou dimenzi do průmyslové výroby, což koresponduje se stále rostoucími požadavky na zvyšování její kvality a efektivity. Moderní laserové systémy a technologie předčí klasické nástroje kombinací rychlosti, přesnosti, výkonnosti a flexibility.

Jednoduchost obsluhy a nenáročnost údržby umožňují okamžité a spolehlivé začlenění do výrobního procesu. Lasery nacházejí uplatnění v prvotních i finálních stádiích výroby, kdy se běžně používají ke značení, gravírování, řezání, vrtání, sváření... Dnes se laser již nepovažuje jen za špičkovou technologii, ale i za nástroj, který pomáhá dělat práci rychleji a kvalitněji.

V oblasti lékařských přístrojů jsme distributorem lékařských laserů a dalších přístrojů předních světových výrobců. Nabízíme lasery a přístroje pro estetickou medicínu a dermatologii, výkonové urologické a chirurgické lasery, rázové vlny pro ortopedii, rehabilitaci, urologii a neurologii, přístroje pro dermatoskopii a další zdravotnické prostředky.