Zakázkové centrum

Zakázkové centrum

Potřebujete-li používat laser ke značení, gravírování či řezání Vašich výrobků nebo zboží a současně se Vám nevyplatí pořizovat si vlastní laserové zařízení, nabízíme zakázkové služby na našich laserových systémech.
V našem středisku zakázkového značení Vám můžeme poskytnou všechny služby laserového značení, popisování a gravírování.

Ve všech směrech se snažíme vyjít vstříc zákazníkovi. Jsme schopni zpracovat série v rozsahu 1 až 100 000 ks. V krátkých dodacích lhůtách (po dohodě i na počkání) označíme téměř jakýkoliv strojírenský výrobek, eloxový nebo nerezový štítek, kovový i přírodní materiál. Zvláštní kategorií je značení a gravírování reklamních předmětů, a to i v kusových množstvích. Tyto zakázky se vyznačují širokým spektrem použitých materiálů, tvarů a vzorů. Díky našim zkušenostem a vybavení není problém značit tisícové série strojírenských výrobků nebo popisovat desetitisícová množství neopakujících se eloxových štítků určených pro rozvody v elektrárnách apod. Zpracujeme i zakázky na řezání gumových šablon, hologramů nebo kovových folií.

Posoudit vhodnost použití laseru a dát orientační kalkulaci jsme schopni již na základě telefonického rozhovoru. Našimi stálými zákazníky jsou strojírenské podniky, obchodní firmy, reklamní agentury a jiné společnosti.

Ceník zakázkového popisu Vám zašleme na vyžádání.

Kontakt

Zakázkové centrum

Adres Sídla

MediCom a.s., Praha
Dobropolská 12
102 00 Praha 10

Hlavní Provozovna

MediCom a.s., Praha
Ženíškova 1647/3
149 00 Praha 4