Ukázky laserového značení

Ukázky laserového značení

Výběr několika ukázek laserového popisu z různých kategorií realizovaných aplikací laserového značení

Díky laserům dostalo průmyslové značení výrobků v posledních deseti letech úplně novou dimenzi. Tato technologie umožňuje rychlé a velmi přesné značení převážné většiny kovových i nekovových materiálů. Jen tak namátkou uveďme: oceli, různé slitiny barevných kovů, plasty, keramika, sklo, dřevo, kůže.

Velkou výhodou laserového značení je rychlost a flexibilita, možnost změny motivu, např. sériového čísla u každého výrobku, možnost značení grafických motivů a alfanumerických znaků, popř. jejich kombinací.

Díky vlastnímu vývoji a vybavení našeho zákaznockého centra jsme schopni předvést zákazníkům různé možnosti značení s použitím různých typů laserů.

Naše laserové popisovací a gravírovací laserové systémy úspěšně integrujeme do výrobních linek a modifikujeme je, popř. doplňujeme o další podsystémy tak, aby vždy vyhověly specifickým požadavkům našich zákazníků.

Stovky vyrobených, instalovaných a úspěšně fungujících systémů v České Republice, ale i v zahraničí jsou přesvědčivým důkazem naší odbornosti.

Všechny naše laserové popisovací systémy instalované již od roku 1991 jsou dosud v provozu a neznáme dosud zákazníka, který by je vyřadil z provozu.