Odstranění tetování

Odstranění tetování

Q-spínané a pikosekundové lasery

Specializované lasery s ultrakrátkými impulsy tříští v kůži barevné pigmenty tetováže na malé části bez poškození pokožky.

Po defragmentaci barvivo vstupuje do mezibuněčného prostoru a je odstraněno lymfatickým systémem. K dosažení tohoto efektu musí laser vyzařovat velmi krátké impulsy světla s vysokým špičkovým výkonem. Pro odstranění plněbarevné tetováže jsou nutné až tři vlnové délky laserového světla, protože každá barva tetováže absorbuje jen určité vlnové délky světla.

  • Q- spínaný laser Nd:YAG 1064 nm a 532 nm, Alexandritový, rubínový
    laserový pulz délky jednotek až desítek nanosekund se špičkovým výkonem v řádu stovek megawattů 
  • pikosekundový laser Nd:YAG 1064nm a 532 nm
    laserový pulz délky stovek pikosekund se špičkovým výkonem řádu gigawattů
Webové stránky určeny pouze odborníkům

Webové stránky Medicom jsou určeny výhradně odborníkům dle zákona č. 40/1995 Sb. o regulaci reklamy ve znění pozdějších předpisů.

Odborník ve smyslu §2a zákona číslo 40/1995 Sb., je osoba oprávněná předepisovat nebo vydávat léčivé přípravky, zdravotnické prostředky nebo diagnostické zdravotnické prostředky in vitro nebo zdravotní služby poskytovat. Pokud osoba, která odborníkem není, vstoupí na tyto webové stránky určené odborníkům, riskuje tím nesprávné porozumění obsahu těchto stránek a z toho plynoucí rizika.

Pokud budete pokračovat na tyto stránky, prohlašujete, že jste:

  • odborníkem ve smyslu zákona číslo 40/1995 Sb.
  • se seznámil/a s definicí pojmu "odborník" dle zákona číslo 40/1995 Sb.
  • se seznámil/a s riziky, kterým se jiná osoba než odborník vystavuje, jestliže vstoupí na stránky určené převáženě pro odborníky