InMode BodyTite

Systém radiofrekvenčně asistované lipolýzy pro tvarování těla

InMode spojuje lékaře s nejnovějšími technologiemi, které nabízejí skvělé výsledky a bezkonkurenčně bezpečné ošetření Vašim pacientům.

Neinvazivní a miniinvazivní technologie poskytují řešení úpravy kontury obličeje, ošetření pleti, akné, odstranění chloupků, anti-aging, zdraví žen, pigmentové a cévní problémy.

Díky více než 40 recenzovaným klinickým publikacím jsou technologie InMode osvědčenou investicí, která poskytuje dokonalé výsledky a zvyšuje spokojenost pacientů.

BodyTite - chirurgická platforma
Chirurgická platforma InMode RF – BodyTite nabízí vynikající výsledky tvarování a lipolýzy bez excize, jizev a s krátkou dobou rekonvalescence.
Homogenní tepelné pole vytvořené bipolární RF mezi hrotem kanyly a elektrodou dotýkající se kůže aplikátorů přináší nebývalou schopnost třídimenzionální kontrakce dermis, subdermální matrix pojivové tkáně a hlubokého tuku.
Hrot kanyly i dotyková elektroda mají zabudované senzory měřící 1000x za vteřinu teplotu pro bezpečný a kontrolovaný ohřev tkáně.
Vnitřní teplota hrotu je nastavitelná 50 - 70 st. C, teplota povrchu kůže do 43oC.
InMode RF – BodyTite pracuje kromě aplikátorů RF asistované lipolýzy BodyTite, NeckTite, FaceTite, AccuTite i s neinvazivními RF aplikátory Fractora, Morpheus8, Forma, FormaV a Body FX.

Aplikátor FaceTite/NeckTite
FaceTite

Aplikátor pro ošetření obličeje a menších oblastí těla bez odsávání tuku, kontroluje teplotu povrchu kůže. Délka jehly je 10 cm, průměr 1,8 mm, hloubka ošetření 3 - 25 mm.

FaceTite s dvěma senzory

Aplikátor pro ošetření obličeje a menších oblastí těla bez odsávání tuku. Druhý teplotní senzor pro regulaci teploty hrotu jehly. Délka jehly je 10 cm, průměr 1,3 mm, hloubka ošetření 3 - 25 mm.

NeckTite

Aplikátor pro ošetření krku a menších oblastí těla s odsáváním tuku. Délka kanyly 12 cm, průměr 2,4 mm, hloubka ošetření na těle 5 - 50 mm, hloubka ošetření na obličeji 3 - 25 mm.

 

Před a po ošetření

 

Aplikátor ACCUTite
AccuTite

AccuTite činí fokální RF kontrakci bez chirurgického zákroku novým standardem v kosmetické medicíně.

AccuTite je nejmenší minimálně invazivní radiofrekvenční kontrakční aplikátor na trhu. AccuTite – technologie radiofrekvenční lipolýzy (RFAL) – cíleně a bezpečně prohřívá malé a jemné oblastí obličeje a těla,

Hlavní výhody:
AccuTite je nejmenší minimálně invazivní radiofrekvenční kontrakční aplkátor s duálním měřením teploty a bez odsávání tuku, který řeší ošetření obtížně přístupných oblastí obličeje a těla, bez velkých chirurgických jizev.

Udržuje uživatelem nastavené teploty jak povrchu kůže, tak v podkoží v místě hrotu jehly.

Umožňuje RF kontrakci bez větší chirurgie s minimální dobou rekonvalescence.

Délka jehly je 6 cm, průměr 0,9 mm.
Pacienti, kteří potřebují cílenou a přesnou redukci tuku nebo kontrakci kůže, mají nyní řešení, které lze provést v lokální anestézii za méně než 20 minut, bez chirurgického zákroku.

Indikace:
  • Minimálně invazivní tvarování těla
  • Minimálně invazivní kontura obličeje a krku

 

Aplikátor BodyTite
BodyTite

RF minimálně invazivní aplikátor pro ošetření větších objemů těla s odsáváním tuku. Délka kanyly je 17 nebo 25 cm, průměr 3,9 nebo 5 mm, hloubka ošetření do 50 mm.

BodyTite nabízí lékařům aplikátor k provádění ošetření ke zpevnění a zmenšení obvodu paží a zvednutí prsou bez jizev a vzniku konturových jizev bez chirurgického zákroku.

Hlaví výhody:

  • Aplikátor BodyTite má zabudovaný teplotní senzor, který snímá teplotu povrchu pokožky 1000krát za sekundu, což umožňuje lékařům kontrolovat teplotu kůže v reálném čase.
  • Softwarový algoritmus umožňuje naprosto bezpečný přenos RF do ošetřované tkáně.
  • Funkce „cut off“ automaticky snižuje energii RF, jakmile násadec zjistí, že byla dosažena požadovaná teplota pokožky, což umožňuje bezpečné a efektivní využití terapeutických teplot.
  • Klinické studie ukazují, že dlouhodobé vystavení teplotě nad 40 ° C je výhodné pro optimální klinické výsledky.

Další aplikátory
Fractora

RF mikrojehličkový aplikátor jako jediný na trhu nabízí použití neizolovaných i izolovaných mikrojehliček. Velikosti stopy je 15x10 mm, jehličky 24 pinových koncovek jsou dlouhé 2,5 mm, jehličky 60 pinových koncovek jsou dlouhé 0,6 mm. Izolované mikrojehličky se používají pokud se požaduje pouze vypnutí pokožky s minimálním poškozením povrchu. Fractora je určena k neinvazivní obličejové a tělové rejuvenaci a ablaci kůže. Vyplňuje mezeru mezi CO2 laserem, faceliftingem a frakčním laserem s minimální invazivností, kratší dobou rekonvalescence a nízkým rizikem pozánětlivé hyperpigmentace. RF proud mezi mikrojehličkami kontrolovaně prohřívá horní vrstvu kůže, v níž významně zvyšuje produkci kolagenu a elastinu. Aplikace jsou zlepšení textury a pórů, redukce jemných i hlubších vrásek, ošetření vpadlých jizev hlavně po akné, léčba aktivního akné včetně cystického, redukce epidermálních melaninových pigmentací a povrchových cévních lézí.

Morpheus8

RF 24 mikrojehličkový aplikátor s nastavitelnou hloubkou průniku jehliček až do 4 mm. Hloubka ohřevu je o 2 mm větší než hloubka průniku jehliček, t.j. až do 6 mm. Indikace jsou stejné jako má Fractora. Větší hloubka průniku umožňuje také koagulaci tuku a kontrakci vazivové tkáně subdermální oblasti.

Forma

Obličejový RF aplikátor Forma a tělový Forma Plus tepelně remodeluje kolagen. Používá se pro neinvazivní vypnutí kůže na těle a obličeji. Zákrok stimuluje dlouhodobou tvorbu kolagenu, která vede k okamžitému a dlouhodobému zpevnění kůže. V aplikátoru je zabudován měřič teploty kůže, který zaručuje bezpečné a stejnoměrné ošetření s maximální účinností a opakovatelností.

FormaV

Gynekologický RF aplikátor pro neinvazivní vaginální kontrakci a ošetření vulvy. V USA se terapie označuje názvem Votiva. Subdermální ohřev přináší okamžitý efekt s postupným zlepšování během následných ošetření. Tepelné působené je díky integrovanému měření teploty v sondě stejnoměrné se zvukovou zpětnou vazbou na nastavenou vypínací teplotu. FormaV je FDA certifikována, CE certifikace probíhá.

Body FX

Neinvazivní RF aplikátor s podtlakem, kontrolovaným ohřevem tuku a současnou generací elektroporační energie neinvazivně ničící tukové buňky. Díky automatickému měření teploty a impedance tkáně se dosahuje optimálního a bezpečného RF ohřevu. Aplikace je ošetření celulitidy a redukce obvodu se současným vypnutím kůže.

Webové stránky určeny pouze odborníkům

Webové stránky Medicom jsou určeny výhradně odborníkům dle zákona č. 40/1995 Sb. o regulaci reklamy ve znění pozdějších předpisů.

Odborník ve smyslu §2a zákona číslo 40/1995 Sb., je osoba oprávněná předepisovat nebo vydávat léčivé přípravky, zdravotnické prostředky nebo diagnostické zdravotnické prostředky in vitro nebo zdravotní služby poskytovat. Pokud osoba, která odborníkem není, vstoupí na tyto webové stránky určené odborníkům, riskuje tím nesprávné porozumění obsahu těchto stránek a z toho plynoucí rizika.

Pokud budete pokračovat na tyto stránky, prohlašujete, že jste:

  • odborníkem ve smyslu zákona číslo 40/1995 Sb.
  • se seznámil/a s definicí pojmu "odborník" dle zákona číslo 40/1995 Sb.
  • se seznámil/a s riziky, kterým se jiná osoba než odborník vystavuje, jestliže vstoupí na stránky určené převáženě pro odborníky